Miner Gate proste kopanie krypto walut

Brak komentarzy
1280x720-u0f
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Miner Gate Jest to serwis dla początkujących „kopaczy” krypto walut, takich jak Bitcoin, Ethereum czy też takich malutkich jak Bytecoin. To tak pokrótce a teraz dokładniej. Rejestrujemy się na stronie a następnie ściągamy program desktopowy na nasz komputer i go instalujemy (można też na telefonie, bardzo fajna sprawa) wprowadzamy nasze dane do programu a następnie wybieramy jaką walutę chcemy kopać i kopiemy. Program odpala się automatycznie z taką mocą jaką ustaliliśmy przy każdym starcie komputera, mamy możliwość dowolnej zmiany mocy w trakcie pracy programu i przy odpowiednich ustawieniach wcale nie odczujemy jego pracy możemy spokojnie sobie grać, oglądać filmy czy surfować po necie. Dokładnie tak nic nie robimy i zarabiamy poniżej wklejam dwa linki do filmów na YT w których dokładniej opisuje jak te programy działają.

Dodatkowo możemy zarabiać na programie partnerskim od 30% zarobku miner gate do 75% powyżej 31 aktywnych poleconych. Z racji tego że jest to prosty program którego wcale nie trzeba się uczyć i działa automatycznie i nic od nas nie wymaga twórcy pobierają dość sporą część tego co my wykopiemy dla siebie, lecz uważam że to dobry program na początek w kolejnych wpisach będę wam pokazywał trudniejsze i bardziej zyskowne sposoby kopania krypto walut więc zapraszam was ponownie na tą stronę.

1280x720-u0f

>>> Kliknij tutaj aby się zarejestrować i zacząć kopać już dziś <<<

 

Linki Pomocnicze:
Kryptowaluta
Bitcoin
Ethereum


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/web-kabza/ftp/zarabianie-online/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Leave a Reply